Yangın Alarm

Alarm sisteminiz ile birlikte çalışan duman-ısı dedektörü evinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini fark eder ve size sinyal gönderir. Tehlikeyi teyit etmeniz halinde itfaiyeyi hemen ev adresine yönlendirir. Alarm sisteminiz kurulu olmadığı durumlarda bile yangına tehlikesine karşı koruma altında olursunuz.

Kamera Sistemleri

Cctv - Ip teknolojisindeki gelişmeler sonucunda video ile gözetim, günümüzde mevcut olan en değerli korunma güvenlik ve yönetim aracı haline gelmiştir.


Çok farklı sektörlerde başta hırsızlıkları engelemek, şirket verimliliğini arttırmak için düşük ve yüksek performanstaki çalışanları tespit ve takibini sağlamak tehlikeli çalışma bölgelerini izlemek hastane üniversite, devlet daireleri özel mülkler, park alanlarının güvenliğini sağlamak gibi birçok alanda kullanılır.


Turnike Sistemleri

Turnike ve bariyerler giriş ve çıkış yapılan yerlerde hareket denetiminin sağlanması amacıyla üretilmişlerdir. Aynı zamanda geçişlerin kontrollü olması nedeniyle istenmeyen kişilerin geçişine izin verilmemesini sağlarlarlar.


Estetik görünümleri ile turnike geçiş sistemleri, şirketiniz, firma veya park alanlarında göze hitap eden modern bir görünüme sahiptir.


Turnike geçiş sistemleri, insan trafiğinin yoğun olduğu mekanlar da geçişlerin düzenli bir biçimde yapılması veya geçiş yapılacak alanları bölümlere ayırmak için kullanılır.


Yapısal Kablolama

Yapılan her uygulamada gerek büyük ölçekli işletmelerinizde gerekse bireysel kullanım alanlarınızda kablolama, projenin bağlayıcı damarı olduğu unutulmamalıdır.


Yapılcak kablolama, kurulan sistemdeki elektronik cihazların performansını ve aralarındaki haberleşmeyi sağlayacağı için doğru ürünün ve modelin seçilmesi son derece önemlidir.


Sisteminizin karışık bir görünüme sahip olması, ileride yaşanabilecek arızalarda çözümü zorlaştıracağı gibi görüntü kirliliğine de yol açmaktadır.


Mnc elektronik olarak, yapacağımız yapısal kablolama sistemleri ve düzenlemeleri neticesinde sisteminiz, kusursuz bir düzen ve görünüme sahip olur.


Pdks Geçiş Sistemleri

Parmak iziniz barkodunuz olsun. Özel mülk yada ticari işletmelerinizin giriş ve çıkış takiplerini, kişi insiyatiflerine bırakmadan denetleyen, saat bilgilerini depolayan, ticari işletmelerde verimliliği artıran tüm mekanlarda güvenliği sağlayan son derece güvenilir, son teknoloji üründür.


Parmak izi tanımlamaları ile çalışanlarınız veya yöneticilerin giriş ve çıkışlarını takip eder, saat ve tarihler olarak depolar, bu sayede gerek güvenlik gerekse geçiş takipleriniotomatik olarak yapılır.


Ses ve Anons sistemleri

Daha net ve daha güçlü! Mnc elektronik olarak sesinizi daha uzaklara duyuralım. Ev, sinema salonları, ev sinema sistemleri, konferans salonu gibi daha bir çok alan için güçlü ses sistemleri çözümlerimizle yanınızdayız.


Diğer çözümler

için bizimle iletişime geçiniz.